شبکه خبری تدبیر و امید

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 99

پنج شنبه 06 شهریور
به دلیل شیوع بیماری کرونا ، کنکور کاردانی به کارشناسی 99 مجددا به تعویق افتاد

هر ساله سازمان سنجش از دو طریق با کنکور و بدون کنکور اقدام به سنجش و پذیرش دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته ) و یا همان فوق دیپلم می کند . فارغ التحصیلان مقطع کاردانی که در زمان ثبت نام در فرم انتخاب رشته خود ، کد رشته محل های با آزمون را انتخاب کرده اند می بایست با اطلاع از زمان برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته 99 در روز مقرر در جلسه آزمون حاضر شوند .

معمولا سازمان سنجش هر ساله همزمان با انتشار اطلاعیه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ، لیست رشته های با ازمون و هم چنین زمان برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته را اعلام می کند . با توجه به اهمیت این موضوع برای مطالعه و برنامه ریزی داوطلبان ، در ادامه این مقاله زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 99 ارائه شده است .


زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی 99

همانطور که پیش از این اشاره شده است سازمان سنجش به عنوان مجری برگزار کننده کنکور کاردانی به کارشناسی ، زمان برگزاری این ازمون را تعیین و اعلام می کند . با اعلام سازمان سنجش زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی 99 تغییر یافته و در روز جمعه 14 شهریور ماه برگزار می شود و داوطلبانی که موفق به ثبت نام و دریافت کد رهگیری شدند می بایست با در دست داشتن کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی و کارت شناسایی در حوزه برگزاری آزمون حاضر شوند .

نشریات روز

پربیننده ترین اخبار

وضعیت آب و هوا