شبکه خبری تدبیر و امید

ختم رسیدگی به پرونده شهردار سابق صدرا

دوشنبه 16 تیر
دومین جلسه رسیدگی به پرونده شهردار و رئیس سابق شورای شهر صدرا برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، دومین جلسه رسیدگی به پرونده شهردار، رئیس سابق شورای شهر، کارکنان و پیمانکاران وقت شهرداری صدرا دیروز با حضور متهمان، وکلای مدافع آنان و نماینده دادستان در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شیراز به ریاست قاضی محمد مهدی محمودی برگزار شد.

در این جلسه متهمین ردیف‌های پنجم تا پانزدهم پرونده و وکلای مدافع آنان ضمن ارائه دفاعیات خود به تشریح مراودات مالی خود با متهمین اول تا چهارم پرونده پرداختند.

در ادامه رسیدگی به این پرونده متهمین ردیف‌های پنجم تا یازدهم که به عنوان پیمانکار و اتهام رشا و پرداخت رشوه و همچنین تبانی و تدلیس در معاملات و مناقصات دولتی و ضرر و زیان به بیت المال در پرونده هستند در جایگاه حاضر شده و از خود دفاع کردند و در ادامه وکلای این متهمان نیز ضمن ارائه لایحه، مستنداتی را در دفاع از موکلان خود به دادگاه ارائه دادند.

در ادامه‌ی رسیدگی به این پرونده ۱۹ جلدی که ۵ ساعت به طول انجامید، قاضی محمودی پس از استماع دفاعیات همه متهمین و وکلای آنان به اخذ آخرین دفاع از متهمان پرداخت و ضمن اعلام ختم دادرسی از صدور حکم در مهلت قانونی یک هفته آینده خبر داد.

پرونده موصوف به شهردار، رئیس سابق شورای شهر صدرا و جمعی از کارکنان و پیمانکاران وقت با اتهامات مختلف رشا، ارتشا، تدلیس در معاملات دولتی و تضییع حقوق بیت المال از سال ۹۸ باز شده بود که دیروز پس از برگزاری دومین جلسه دادرسی، رسیدگی به اتهامات آنان به پایان رسید.

نشریات روز

پربیننده ترین اخبار

وضعیت آب و هوا