شبکه خبری تدبیر و امید

واکنش بهزیستی به دریافت شهریه مهدها در برخی از استان‌ها

دوشنبه 08 اردیبهشت
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور درباره دریافت شهریه مهدهای کودک از والدین در برخی از استان‌های کشور توضیحاتی داد.

حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص دریافت شهریه مهدهای کودک از والدین در پی تعطیلی مهدها به علت شیوع ویروس کرونا در برخی استان‌ها اظهار کرد: مهدهای کودک حق ندارند که از والدین به خاطر ماه‌هایی که کودکان در مهد نبودند شهریه دریافت کنند.

وی بیان کرد: اگر کودک فقط یک روز در ماه در مهد کودک حضور داشت، آنگاه مهد می‌تواند شهریه کل ماه را دریافت کند. پس در شرایط فعلی مهدهای کودک باید شهریه ثابت اسفند ماه ۹۸ را دریافت کنند، اما شهریه ماه‌های فروردین و اردیبهشت را که کودکان هیچ روزی در مهد حضور نداشتند، نمی‌توانند دریافت کنند.

فرید تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از سوی مهدهای کودک مبنی بر دریافت شهریه فروردین و اردیبهشت ماه در سایر شهرستان‌ها و استان‌های کشور حتما با مراجعه به بهزیستی شهرستان و یا استان مربوطه مورد تخلف را اعلام کنند تا بهزیستی به این موارد رسیدگی کند و همچنین والدین می‌توانند با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۰۱۲۳۳۳، اسامی مهدهای متخلف را اعلام کنند.

نشریات روز

پربیننده ترین اخبار

وضعیت آب و هوا